Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Наразі для вакцинації в Україні використовують та планують використовувати вакцини знаних у світі розробників і виробників

Наша держава продовжує активні перемовини з усіма надійними виробниками, щоби збільшити доступ українців до ефективної та безпечної вакцини

Де вакцинуватися?

Громадяни України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть вакцинуватися від коронавірусної хвороби впунктах щеплень на територіях,які підконтрольні Уряду України.

Документи

Протипоказання

Усі вакцини від COVID-19 не можна використовувати у разі:-важкої алергічної реакція на їхні компоненти чи попередню дозу;-гострого захворювання (температура тіла вище 38,5ºC);Вакцину CoronaVac/Sinovac Biotech не можна застосовувати, якщо:-ви вагітні чи годуєте грудьми;-маєте синдром Гійєна-Барре в анамнезі.


мРНК-вакцину виробника Pfizer/BioNTech не можна використовувати, якщо ви маєте:

Реакції на вакцину

Вакцинація від COVID-19 допоможе розвинути імунітет до вірусу. Ваш організм може певним чином реагувати на вакцину, це означає, що ваше тіло вибудовує захист.

Ці реакції є нормальними та минають за кілька днів після вакцинації.Якщо ви відчуваєте дискомфорт, зверніться до лікаря за рекомендаціями. Також ви можете так полегшити місцеві симптоми:

  • накладайте прохолодні компреси на місце щеплення;
  • легко розминайте руку, в яку робили щеплення;
  • пийте багато рідини

Часті запитання

  • Які можуть бути протипоказання до вакцинації?
  • Чи можу я вакцинуватися?
  • Які реакції на вакцину можуть виникнути?
Більше відповідей

Корисні контактиі посилання

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.