Захиcник Вітчизни

/Files/images/80Ne9K54uCc.jpgНа захист рідної землі стали кращі сини нашого народу. Вони завзято і безстрашно пішли в бій і, завдячуючи саме їм, ми сьогодні вільні люди. Серед кращих був наш земляк Олексій Іванович Глобенко, який народився 9 травня 1988 року у селі Ємилівка Голованівського району Кіровоградської області.

До Гайворона сім’я переїхала, коли хлопчикові виповнилося 5 років. У 1995 році він пішов у 1-й клас ЗШ І-ІІІ ст. №3 міста (нині Гайворонська філія №2 КЗ "Гайворонський ліцей №2"). Вчився добре, був дуже відповідальним будь-яку справу, на нього можна було покластися в усьому. Мав гарну пам'ять, багато читав, був допитливим. Хлопець ріс добрим, сердечним, був веселим, дотепним, не конфліктним, умів дружити.

Так як батько залишив сім’ю, а старший брат і сестра поїхали з міста, Олексій був першим помічником у матері, її опорою, надією, її Олексійчиком.

Закінчивши у 2003 році 9 клас, хлопець навчався у профаграрному ліцеї міста Гайворона. Потім працював. Згодом вирішив, що стане військовим, бо це його покликання. Тому пішов служити Батьківщині, став контрактником. Жив і працював у Кіровограді. Незабаром одружився, мав двох діток. Не дивно, що з перших днів війни був на передовій. Воював за майбутнє своїх дітей, за майбутнє України. Вважав своїм обов’язком перед Богом, Україною і прийдешніми поколіннями захистити свою рідну землю і свій народ. Завжди запитував себе: « А хто ж, як не я?».

Не боячись ні куль, ні полону, він безстрашно ішов у бій і, завдячуючи саме йому та багатьом іншим молодим патріотам звільняються від терористів міста і села.

Але, нажаль, під час одного з важких боїв Олексій загинув. Це важка втрата як і для його рідних і близьких, так і для всіх жителів нашого міста.

Низький уклін йому за безсмертний подвиг, за самопожертву та відвагу. Кіровоградщина завжди пам’ятатиме кожного героя цієї страшної війни. Ми у вічному боргу перед усіма, хто загинув, за їхню обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю. Наша пам'ять зобов’язує нас цінувати те, за що пролили кров і віддали свої життя наші захисники Вітчизни. Вони вічно житимуть у вдячній пам’яті прийдешніх поколінь.

Вічна слава героям України!


Кiлькiсть переглядiв: 581

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.