Стартує гейміфікований освітній проект «Відкривай Україну»

Освітній проект «Відкривай Україну» — гейміфікований онлайн курс, який містить завдання і навчальний контент та має характер квесту, під час якого учасники в реальному житті створюють проекти, що покликані змінити їх життя.

Школярі відкриють Україну!

До участі в проекті запрошуються учні 7-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Діти відкриють для себе: роботу в команді, зможуть системно та критично мислити, навчаться працювати з ідеями, опанують проектний менеджмент та ознайомляться з іншими цікавинками, які неодноразово знадобляться їм у дорослому житті. Але спершу необхідно прийти на презентацію проекту в своєму місті, зареєструватися наплатформі та дочекатися подальших інструкцій. Реєстрація відбувається в два етапи – особистісна та командна.

Представляти інтереси своєї школи може лише одна команда, яка складається з 16 осіб – по 3 учня з 7, 8, 9, 10, 11 класів та вчителя-модератора, якого обирають діти.

На наступному етапі учні демонструватимуть свої відкриті та приховані таланти у реалізації шкільного проекту. Це може бути що завгодно – створення зоокуточку, шкільної газети, розмалювання лав у стилі «арт», приведення до ладу спортмайданчика та багато інших креативних ідей. На наступному етапі зі своєї альма-матер, діти вийдуть у місто, аби змінити світ і себе на краще.

Як шкільний, так і міський проекти втілюються за обраними напрямками, які можуть змінюватися: навколишнє середовище, здоровий спосіб життя, урбаністика, культура і мистецтво, соціальний та медійний напрямки.

Школярі відкриють Україну!

По закінченню 2-х етапів навчання всі учасники разом із вчителем отримають сертифікати.

Команди, які справляться з поставленим завданням, презентують свої проекти у півфіналі, який пройде в кожному обласному центрі нашої країни.

Школярі відкриють Україну!

Кращі з кращих потраплять до фіналу, який відбудеться в серці України – Києві. Тут для учнів проведуть п’ятиденний тренінг, на якому вони спробують свої сили у написанні заявки на міні-грант. На п’ять команд-переможців чекає стажування закордоном, перспективні команди отримають міні-гранти, решта щасливчиків — цінні призи.

За кроками дітей спостерігатиме вся Україна на інтерактивній платформі.

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.