День української писемності та мови

Наші школярі 9 листопада відсвяткували День української писемності та мови. З цієї нагоди майже всі учні взяли участь у XV Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Також у загальноосвітніх навчальних закладах стартував перший етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Такі заходи сприяють пропагуванню грамотності, підтримці та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, вихованню в учнів почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину. Учні й учителі вшанували пам'ять палкого прихильника й популяризатора рідної мови Петра Яцика та згадали про Нестора-літописця, праці якого стали основою українського письменства. Також не обійшли увагою і Тараса Шевченка - людину, яка своєю творчістю поставила українську поруч із провідними мовами світу.

Школярі доклали всіх зусиль, щоб якнайкраще продемонструвати свої знання. Тим самим підкреслили, що вони – часточка славного народу та патріоти своєї землі. Також було проведено виховні години для учнів 1-11-х класів під такими назвами: «Цвіти і сяй, моя державна!», «Мово рідна, слово рідне!», «Нестор Літописець – батько української історії та словесності»;загальношкільну лінійку" Солов'їна наша, мово"; проведено конкурс малюнків " Мова- душа народу" ( переможець-Мельник А 3 кл.) організовано конкурс на кращого декламатора вірша про рідну мову( переможець учениця 2 класу Андріяш Д.). В бібліотеці оформлено книжкову виставку«День української писемності та мови».

/Files/images/Фото0532.jpg/Files/images/Фото0527.jpg/Files/images/Фото0536.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.