ПИСЬМОВЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

щодо забезпечення безперешкодного доступу до будівель, приміщень закладу загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення із зазначенням

Адміністрація Гайворонської філії №2 Комунального закладу "Гайворонський ліцей № 2" Гайворонської районної ради Кіровоградської області надає зобов'язання щодо забезпечення закладу загальної середньої освіти безперешкодним доступом до навчальних приміщень для осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення з урахуванням їх обмежень життєдіяльності, зумовлених станом здоров'я та віком.

З метою забезпечення навчального процесу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату в ліцеї (опорному закладі та всіх його філіях) облаштовано пандуси, що дає змогу без перешкод дістатися на перші поверхи закладів та встановлено кнопки екстреного виклику.

Розміщення пандуса у Гайворонській філії №2 Комунального закладу "Гайворонський ліцей № 2" не перешкоджає пересуванню інших здобувачів освіти, які навчаються в закладах.

Особи з порушенням опорно-рухового апарату мають можливість безпроблемно пересуватися по прилеглих територіях та всіх навчальних приміщеннях Гайворонської філії №2 Комунального закладу "Гайворонський ліцей № 2": пороги в приміщеннях та бордюри на територіях відсутні.

На доступному для сприйняття місці в філії розміщені інформації з умовами щодо доступності приміщення для осіб з особливими освітніми потребами, а для візуального сприйняття наявні піктограми.

Відділом освіти Гайворонської районної державної адміністрації проводиться постійний моніторинг забезпечення архітектурної доступності закладу. Проведена інвентаризація технічного стану пандусу та складено план ремонтних робіт на 2019 рік.

/Files/images/20190830_110254.jpg

/Files/images/20190830_085835.jpg

/Files/images/20190830_085823.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 470

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.